Drewniana Gra Edukacyjna Viga Toys Trop i Śledź

  • Cena: 72.69 zł
  • EAN: 6934510501754
  • Marka: Viga Toys
  • Ilość odwiedzin: 279

Opis produktu

Drewniana plansza do gry Viga Trop i Sledz to swietna zabawka, która rozwinie zrecznosc Twojego dziecka. Gra sklada sie z kilku elementów: drewnianej planszy, obrotowej zebatki na srodku, oraz 12 koleczków w 4 kolorach.
Zadaniem dziecka jest umieszczenie koleczków w odpowiednich pozycjach na planszy - zgodnie ze wzorami podanymi na dolaczonych kartach. Wariantów jest az 6, wiec zabawa na pewno szybko sie nie znudzi.
Viga jest marka zarejestrowana w 2003 roku lecz juz obecna w ponad 60 krajach na swiecie. Ich innowacyjne pomysly zdobyly uznanie m.in. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Zalozyciele firmy zwrócili uwage na wyniki badan wskazujacych na zwiazek pomiedzy zabawa i uczeniem sie we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratowac ich przed wirtualnym swiatem, który w duzym stopniu moze wypaczyc rzeczywistosc producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczenstwo i jakosc produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbal o to aby farby, którymi maluja zabawki spelnialy normy bezpieczenstwa EN71 oraz ASTM.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!