Drewniana układanka Balansujący Słoń Viga Toys

  • Cena: 42.13 zł
  • Marka: Viga Toys
  • Ilość odwiedzin: 248

Opis produktu

Drewniana ukladanka Balansujacy Slon od firmy Viga to jedna z czolowych zabawek, która pozwoli dziecku wejsc do swiata ciekawej i kreatywnej zabawy. Drewniana ukladanka z cylindrycznymi klockami zaprojektowanymi specjalnie do rozwijania:

- koordynacji reka-oko
- wyobrazni
- logicznego myslenia

Zadaniem Twojego dziecka jest ukladanie jak najwiekszej ilosci drewnianych klocków na bujanym sloniku zgodnie ze wskazaniem kostki do losowania.

Zestaw zawiera: Slonika, 36 drewnianych cylindrycznych klocków w róznych kolorach i w trzech rozmiarach oraz kostke.

Calosc wykonana zostala z drewna lakierowanego (buk), pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami w zywe barwy, które zadowola kazdego uzytkownika i dadza mnóstwo radosci z zabawy.

Viga jest marka zarejestrowana w 2003 roku lecz juz obecna w ponad 60 krajach na swiecie. Ich innowacyjne pomysly zdobyly uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Zalozyciele firmy zwrócili uwage na wyniki badan wskazujacych na zwiazek pomiedzy zabawa i uczeniem sie we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratowac ich przed wirtualnym swiatem, który w duzym stopniu moze wypaczyc rzeczywistosc producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczenstwo i jakosc produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbal o to aby farby,którymi maluja zabawki spelnialy normy bezpieczenstwa EN71 oraz ASTM.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!