Easywalker Organizer do wózka

Opis produktu

EA10006 Easywalker Organizer do wózka czarny-plócienny uniwersalny
Poreczny organizer do wózka holenderskiej marki Easywalker. Ma niewielkie rozmiary, przegrody – wieksza i mniejsza – i jest latwy w montazu (posiada pasy do zamocowania na raczce wózka). Idealny na drobne rzeczy dziecka, m. in. butelke, pieluchy czy ukochana maskotke. Wykonany z plótna, wygodnego w czyszczeniu. Pasuje do wszystkich wózków i spacerówek marki, a takze do wiekszosci spacerówek i wózków innych marek.
Kolor: czarny
Wszystkie akcesoria Easywalker zostaly starannie zaprojektowane i utrzymane w klasycznym stylu marki. Stanowia doskonale uzupelnienie wyposazenia wózków, dzieki którym mozna je jeszcze lepiej dostosowac do aktualnych potrzeb dziecka i rodzica. W ofercie znajdziesz m.in. parasolki, moskitiery, adapter do fotelików samochodowych, uchwyty na kubki czy spiworki. Co wiecej – sa one na tyle uniwersalne, ze pasuja do wiekszosci wózków, dostepnych na rynku.
Holenderska marka Easywalker istnieje na rynku do 1989 roku. Slynie z prostego stylu, polaczonego z rewolucyjnymi i funkcjonalnymi rozwiazaniami, które zdobywaja wiele nagród. Easywalker tworzy z mysla o rodzinach, które uwielbiaja wspólne, aktywne spedzanie czasu. Wózki i akcesoria Easywalker maja przede wszystkim ulatwiac rodzicom codziennosc z dzieckiem, pozwalac na celebrowanie wspólnego czasu w spokoju i bez przeszkód, niezaleznie od tego, czy podrózuja czy spaceruja, wedruja przed siebie czy klucza uliczkami w poblizu domu. Wyróznia je wysoka jakosc, dbalosc o szczególy i wyjatkowy design. Lacza wygode dziecka z potrzebami rodzica.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!