Mudpuppy Gra Zgadnij kto to Sowy i lisy

  • Cena: 57.82 zł
  • Marka: Mudpuppy
  • Ilość odwiedzin: 314

Opis produktu

Gra Zgadnij kto to Sowy i lisy amerykanskiej marki MUDPUPPY sklada sie 4 trwalych plansz – dwóch z sowami i dwóch z lisami, oraz dwóch suchoscieralnych markerów, którymi mozna pisac po planszach. Na kazdej planszy znajduje sie 18 zwierzecych portretów. Kazde ze zwierzat jest charakterystyczne, dzieki strojom i dodatkom, barwie siersci, piór czy oczu oraz innym cechom, wiec gracze, zadajac sobie na zmiane odpowiednie pytania zamkniete (tj. takie, na które odpowiada sie TAK lub NIE), moga próbowac odgadnac, która postac wybral przeciwnik. Gre wygrywa ten, kto szybciej wskaze zwierze konkurenta. Dla ulatwienia wszystkie zwierzatka maja równiez nadane imiona. Autorka projektu jest amerykanska ilustratorka Allison Black. Gra Zgadnij kto to to wspaniala zabawa zarówno dla dzieci, jak i doroslych. Cwiczy pamiec, spostrzegawczosc, cierpliwosc i koncentracje.
Zapakowana jest w estetyczne pudelko. Zajmuje malo miejsca i nie zawiera drobnych elementów, wiec idealnie sprawdzi sie np. w podrózy. Nadaje sie takze na prezent.
Gry rozwijaja myslenie strategiczne i planowanie, ucza rozwiazywania problemów i wyostrzaja pamiec. MUDPUPPY siega po klasyczne formaty gier, nadajac im nowe szaty – lubiane przez dzieci motywy, piekne kolory i poreczny format, który sprawdza sie w domu i w podrózy.


kategoria: gry
wiek: 5+
liczba elementów: 4 plansze + 2 zmywalne markery
material: karton
wymiary opakowania: 21 x 16,5 x 4 cm
Amerykanska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstala w 1992 roku. Dzis jest znana na calym swiecie i cieszy sie powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia sie na tworzeniu produktów, zachecajacych dzieci do twórczej aktywnosci, a przy tym wspierajacych ich rozwój i stymulujacych wyobraznie. Oferta marki to glównie puzzle, gry, ukladanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.
Projekty MUDPUPPY inspirowane sa sztuka, m. in. ilustracja dla dzieci. Marka stale wspólpracuje ze wspólczesnymi artystami, a jej produkty sa wciaz nagradzane za kreatywnosc, uzytecznosc i innowacyjnosc.
 

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!